Ako sa starať o tovar

STAROSTLIVOSŤ O KABELKY / TAŠKY

 

Aby Vám nová kabelka robila radosť čo najdlhšie, je potrebné sa o ňu správne starať. Prinášame Vám preto niekoľko užitočných rád, ako to docieliť:

 

KABELKY NIKDY NEPREŤAŽUJTE - nosnosť kabelky sa odvíja od jej typu, vždy je však maximálne 1 - 2 kg. Preťažovanie kabeliek môže viesť k poškodeniu konštrukcie uší kabelky či k poškodeniu spodnej časti kabelky. Kabelka je určená na nosenie hlavne drobných osobných vecí (okrem školských tašiek či tašiek určených na laptopy) a ťažké a objemné predmety do nej nepatria.

CHRÁŇTE KABELKY pred mechanickým poškodením - chráňte kabelku pred odieraním, pokrčením, preložením či iné deformácii, ktorá môže poškodiť vrchný materiál kabelky. Zakúpenú kabelku odporúčame vypchať a uchovávať ju v textilnom sáčku, v ktorom Vám kabelka bola doručená. Zabránite tak súčasne migráciu farieb pri kontakte s inými tmavšími kabelkami a taškami. Pri používaní venujte zvýšenú pozornosť uzatváracím mechanizmom kabelky. Kabelku otvárajte a zatvárajte vždy plynule, predídete tak zaseknutie zipsu, odtrhnutiu magnetu pod.

ČISTENIE - v prípade znečistenia vrchného materiálu kabelky, ktorým je u produktov Anekke najčastejšie syntetická koža, tento očistite vodou navlhčenou handričkou. V prípade silnejšieho znečistenia môže napojiť aj jemný saponátový roztok (mydlovú vodu s neutrálnym pH) a potom do sucha vytrieť bezfarebným handričkou. Kabelky nikdy neperte v práčke, nesušte na tepelných zdrojoch, v sušičke či na priamom slnku. Kabelku nechajte vždy prirodzene usušiť. Na čistenie nepoužívajte agresívne chemikálie, krémy ani leštidla, kefy alebo hubky s drsným povrchom.

KABELKY NEVYSTAVUJTE prudkému dažďu ALEBO INÝM agresívnemu prostrediu

 

Váš tím Levande.sk