Ako sa starať o tovar

STAROSTLIVOSŤ O KABELKY / TAŠKY

 

Aby Vám nová kabelka robila radosť čo najdlhšie, je potrebné sa o ňu správne starať. Prinášame Vám preto niekoľko užitočných rád, ako to docieliť:

 

KABELKY NIKDY NEPREŤAŽUJTE - nosnosť kabelky sa odvíja od jej typu, vždy je však maximálne 1 - 2 kg. Preťažovanie kabeliek môže viesť k poškodeniu konštrukcie uší kabelky či k poškodeniu spodnej časti kabelky. Kabelka je určená na nosenie hlavne drobných osobných vecí (okrem školských tašiek či tašiek určených na laptopy) a ťažké a objemné predmety do nej nepatria.

CHRÁŇTE KABELKY pred mechanickým poškodením - chráňte kabelku pred odieraním, pokrčením, preložením či iné deformácii, ktorá môže poškodiť vrchný materiál kabelky. Zakúpenú kabelku odporúčame vypchať a uchovávať ju v textilnom sáčku, v ktorom Vám kabelka bola doručená. Zabránite tak súčasne migráciu farieb pri kontakte s inými tmavšími kabelkami a taškami. Pri používaní venujte zvýšenú pozornosť uzatváracím mechanizmom kabelky. Kabelku otvárajte a zatvárajte vždy plynule, predídete tak zaseknutie zipsu, odtrhnutiu magnetu pod.

ČISTENIE - v prípade znečistenia vrchného materiálu kabelky, ktorým je u produktov Anekke najčastejšie syntetická koža, tento očistite vodou navlhčenou handričkou. V prípade silnejšieho znečistenia môže napojiť aj jemný saponátový roztok (mydlovú vodu s neutrálnym pH) a potom do sucha vytrieť bezfarebným handričkou. Kabelky nikdy neperte v práčke, nesušte na tepelných zdrojoch, v sušičke či na priamom slnku. Kabelku nechajte vždy prirodzene usušiť. Na čistenie nepoužívajte agresívne chemikálie, krémy ani leštidla, kefy alebo hubky s drsným povrchom.

KABELKY NEVYSTAVUJTE prudkému dažďu ALEBO INÝM agresívnemu prostrediu

 

Váš tím Levande.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie