Doprava, termíny dodania a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

Tovar zakúpený na našom e-shope Vám radi zašleme na Vami určenú adresu niektorým z nasledujúcich spôsobov. Pri nákupe nad 49,- € u nás máte dopravu ZADARMO. Cena dopravy Vám tak nebude pripočítaná k cene objednávky.

GLS KURÝR - doručenie na Vami zvolenú adresu prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zdarma od hodnoty objednávky 49 EUR. V prípade objednávky v hodnote do 48,99 EUR je služba spoplatnená cenou 3,90 EUR.

Zásielkovňa - doručenie na Vami zvolenú pobočku výdajne zásielok Zásielkovńa prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zadarmo od hodnoty objednávky 49 EUR. V prípade objednávky v hodnote do 48,99 EUR je služba spoplatnená cenou 2,90 EUR.

 

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že objednávky prijaté v piatok po 13hod. sú dopravcom do prepravy odovzdávané až nasledujúci pondelok!

 

AKÉ SPÔSOBY PLATIEB sú prijímané:

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete uhradiť ihneď po dokončení objednávky, a to bezhotovostne bankovým prevodom či online platobnou kartou. Ako spôsob platby si môžete zvoliť platbu na dobierku (v hotovosti alebo platobnou kartou) pri prevzatí tovaru od dopravcu. Možno je tiež platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru vo výdajni zásielok Zásilkovna (pre formu platby sa riaďte inštrukciami výdajne zásielok, ktoré ste dostali v SMS či e-mailu).

 

ONLINE PLATBY:

Za objednaný tovar u nás môžete zaplatiť ihneď po dokončení objednávky online svoju platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V prípade platenia kartou bude čiastka z vášho účtu odpočítaná ihneď. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, ktorá zaručuje maximálnu možnú mieru zabezpečenia. Zadávať budete šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC / CVV kód. Všetky údaje nájdete na svojej karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Možná je tiež platba online bankovým prevodom prostredníctvom platobných tlačidiel bánk. Pre rýchly bankový prevod potrebujete svoje bežné prístupové údaje k internetovému bankovníctvu. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na diskrétne zaobchádzanie s osobnými údajmi.

Poskytovateľom platobnej brány je spoločnosť ComGate Payments, a.s., ako licencovaný subjekt pôsobiaci pod dohľadom Národnej banky a Ministerstva financií České republiky:

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontaktné údaje pre prípadné otázky či reklamácie k platbám:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267