Doprava, termíny dodania a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

Tovar zakúpený na našom e-shope Vám radi zašleme na Vami určenú adresu niektorým z nasledujúcich spôsobov. Pri nákupe nad 60,- € u nás máte dopravu ZADARMO. Cena dopravy Vám tak nebude pripočítaná k cene objednávky.

GLS KURÝR - doručenie na Vami zvolenú adresu prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zdarma od hodnoty objednávky 60 EUR. V prípade objednávky v hodnote do 59,99 EUR je služba spoplatnená cenou 3,90 EUR.

Zásielkovňa - doručenie na Vami zvolenú pobočku výdajne zásielok Zásielkovńa prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zadarmo od hodnoty objednávky 60 EUR. V prípade objednávky v hodnote do 59,99 EUR je služba spoplatnená cenou 2,90 EUR.

 

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že objednávky prijaté v piatok po 14hod. sú dopravcom do prepravy odovzdávané až nasledujúci pondelok!

 

AKÉ SPÔSOBY PLATIEB sú prijímané:

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete uhradiť ihneď po dokončení objednávky, a to bezhotovostne bankovým prevodom či online platobnou kartou. Ako spôsob platby si môžete zvoliť platbu na dobierku (v hotovosti alebo platobnou kartou) pri prevzatí tovaru od dopravcu. Možno je tiež platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru vo výdajni zásielok Zásilkovna (pre formu platby sa riaďte inštrukciami výdajne zásielok, ktoré ste dostali v SMS či e-mailu).

 

ONLINE PLATBY:

Za objednaný tovar u nás môžete zaplatiť ihneď po dokončení objednávky online svoju platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V prípade platenia kartou bude čiastka z vášho účtu odpočítaná ihneď. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, ktorá zaručuje maximálnu možnú mieru zabezpečenia. Zadávať budete šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC / CVV kód. Všetky údaje nájdete na svojej karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Možná je tiež platba online bankovým prevodom prostredníctvom platobných tlačidiel bánk. Pre rýchly bankový prevod potrebujete svoje bežné prístupové údaje k internetovému bankovníctvu. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na diskrétne zaobchádzanie s osobnými údajmi.

Poskytovateľom platobnej brány je spoločnosť ComGate Payments, a.s., ako licencovaný subjekt pôsobiaci pod dohľadom Národnej banky a Ministerstva financií České republiky:

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontaktné údaje pre prípadné otázky či reklamácie k platbám:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie