Doprava, termíny dodania a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

Tovar zakúpený na našom e-shope Vám radi zašleme na Vami určenú adresu niektorým z nasledujúcich spôsobov. Pri nákupe od 60 € u nás máte dopravu ZADARMO. Cena dopravy Vám tak nebude pripočítaná k cene objednávky.

GLS KURÝR - doručenie na Vami zvolenú adresu prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zdarma od hodnoty objednávky 60 €. V prípade objednávky v hodnote do 59,99 € je služba spoplatnená cenou 3,90 EUR.

Zásielkovňa - doručenie na Vami zvolenú pobočku výdajne zásielok Zásielkovńa prebieha štandardne do 2 - 3 pracovných dní od objednania (podľa času vytvorenia objednávky)

Cena dopravy - zadarmo od hodnoty objednávky 60 €. V prípade objednávky v hodnote do 59,99 € je služba spoplatnená cenou 2,89 EUR.

 

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že objednávky prijaté v piatok po 12hod. sú dopravcom do prepravy odovzdávané až nasledujúci pondelok!

 

AKÉ SPÔSOBY PLATIEB sú prijímané:

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete uhradiť:

- ihneď po dokončení objednávky, a to bezhotovostne online bankovým prevodom či online platobnou kartou. Služba nie je spoplatnená

na dobierku (v hotovosti alebo platobnou kartou) pri prevzatí tovaru od dopravcu. Možno je tiež platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru vo výdajni zásielok Zásilkovna (pre formu platby sa riaďte inštrukciami výdajne zásielok, ktoré ste dostali v SMS či e-mailu). Služba je spoplatnená čiastkou 0,99 euro.

 

V prípade, že si svoju objednávku neprevezmete (nezrušíte objednávku ešte pred jej odoslaním), bude pri ďalšej objednávke vyžadovaná platba vopred, tj. pred odoslaním tovaru.

 

ONLINE PLATBY:

Za objednaný tovar u nás môžete zaplatiť ihneď po dokončení objednávky online svoju platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V prípade platenia kartou bude čiastka z vášho účtu odpočítaná ihneď. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, ktorá zaručuje maximálnu možnú mieru zabezpečenia. Zadávať budete šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC / CVV kód. Všetky údaje nájdete na svojej karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Možná je tiež platba online bankovým prevodom prostredníctvom platobných tlačidiel bánk. Pre rýchly bankový prevod potrebujete svoje bežné prístupové údaje k internetovému bankovníctvu. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na diskrétne zaobchádzanie s osobnými údajmi.

Poskytovateľom platobnej brány je spoločnosť GoPay a.s. ako licencovaný subjekt pôsobiaci pod dohľadom Národnej banky a Ministerstva financií České republiky:

www.gopay.cz