Runbott termofľaše

Runbott je španielska značka termofliaš vyrobených z najkvalitnejších materiálov, ktoré okrem toho, že udržia vaše nápoje v ideálnej teplote po celé hodiny, nezanechávajú v nápojoch nepríjemné chute ani pachy. Tajomstvom je povlak najkvalitnejšej keramiky vo vnútri fľaše Greblon® CK1 (v závislosti od modelu), ktorý umožňuje udržiavať teplotu nápoja dlhé hodiny bez toho, aby sme ho vystavovali pôsobeniu kovu, čím sa zabráni prenosu chutí a nepríjemných pachov.

 

Runbott fľaša sa vyznačuje dvojitou stenou vákuovo izolovanej nerezovej ocele (to umožní udržať teplotu vašich nápojov dlhšie). Je navrhnutá tak, aby bola veľmi ľahká, má rukoväť alebo pútko na uzávere pre pohodlné prenášanie či upevnenie v batohu či taške (v závislosti od modelu). Vysoko odolná vonkajšia povrchová úprava práškovou farbou. Stabilizačnú funkciu pri pokladaní fľaše plní protišmyková silikónová základňa. Nezabudnite si Runbott, keď idete do posilňovne, na výlet, do mesta alebo do práce. Vyberajte zo širokej škály trendy farieb.

Všetky produkty Runbott neobsahujú bisfenol A. To je pre vás zárukou zdravia a kvality všetkých nápojov či potravín, ktoré sa do nich rozhodnete uložiť.

Najpredávanejšie

68 položiek celkom
RUNBOTT CITY 35 LILA 20010
RUNBOTT SPORT 60 LILA 20042
Hore
Ďalšie produkty