Vrátenie a reklamácie

Informácie k uplatnenie reklamácie

Zakúpenie tovar ste ako spotrebiteľ povinný preukázať predložením kúpneho dokladu, prípadne iným, dostatočne vierohodným spôsobom.

Ako spotrebiteľ nemôžete uplatniť práva z vád, ktoré ste sám spôsobil nesprávnym užívaním tovaru (tj. užívaním na iný účel, než je výrobok určený, vystavením tovaru nadmernému zaťaženiu a namáhaniu) či úmyselným poškodením alebo práva z vád, o ktorých ste pri kúpe vedel. Rovnako tak aj pri chybách, pre ktoré sme s Vami, ako predávajúci a spotrebiteľ, dohodli zníženie kúpnej ceny. Nezodpovedáme ani za bežné opotrebenie tovaru.

Záručná lehota je 24 mesiacov od zakúpenia tovaru a jeho následného prevzatí. Reklamáciu je potrebné uplatniť bezodkladne, aby nedošlo k rozšíreniu vady a v jej dôsledku k zamietnutie reklamácie. Včasným oznámením vady po tom, čo sa objaví, si môžete zaistiť bezproblémové vybavenie reklamácie.

 

PRAKTICKÉ POKYNY:

Ak sa na tovar, zakúpenom v našom e-shope, vyskytla vada, neváhajte nás najprv kontaktovať e-mailom či telefonicky. Radi s Vami preberieme všetky možné varianty jej vybavenia a poradíme s ďalším postupom.

  1. Tovar zakúpený v našom e-shope, u ktorého sa prejavila vada, môžete reklamovať, a to zaslaním najlepšie na adresu TEMPORADO, s.r.o., isklad 222334/09, Diaľničná cesta 5, Hala D, gate 35, 90301 Senec, Slovakia.
  2. Tovar nám doručte kompletný, vrátane všetkých jeho súčastí (tj. Vrátane všetkých prídavných popruhov, prívesku a i.).
  3. K reklamovanému tovaru alebo do emailu info@levande.sk priložte vyplnený a podpísaný tento "Formulár pre uplatnenie reklamácie" s podrobným popisom vady tovaru, preferovaným spôsobom vybavenia reklamácie, Vašimi kontaktnými údajmi a priložte kópiu dokladu o zakúpení tovaru.
  4. Venujte prosím pozornosť najmä správnemu uvedenie bankového účtu, na ktorý Vám budeme vracať peniaze v prípade, kedy bude reklamácia vybavená formou zľavy z kúpnej ceny či vrátením plnej kúpnej ceny.
  5. Zásielka s reklamovaným tovarom musí byť zabalená primerane pre prepravu. Nepreberáme zodpovednosť za škody spôsobené prepravou tovaru v nevhodnom obale alebo vplyvom chybnej manipulácie s tovarom.
  6. Lehota na vybavenie reklamácie je najdlhšie 30 dní a začína plynúť dňom prevzatia tovaru predávajúcim. 

 

Informácie k odstúpeniu od kúpnej zmluvy:

  1. Tovar zakúpený v našom e-shope môžete bez problémov vrátiť, a to zaslaním najlepšie na adresu TEMPORADO, s.r.o., isklad 222334/09, Diaľničná cesta 5, Hala D, gate 35, 90301 Senec, Slovakia, v lehote 30 dní odo dňa, keď ste dostali zásielku s tovarom.
  2. Tovar nám zašlite nepoškodený, neopotrebovaný, kompletný, vrátane všetkých jeho súčastí (tj. vrátane všetkých prídavných popruhov, prívesku, visačky, dust bagu, pokiaľ bol súčasťou zásielky i.). Ak ste k nákupu dostali darček, priložte ho takisto k tovaru, ktorý vraciate.
  3. K tovaru, ktoré vraciate, alebo do emailu info@levande.sk priložte vyplnený a podpísaný tento "Formulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy" a priložte kópiu dokladu o zakúpení tovaru.
  4. Venujte, prosím, pozornosť najmä správnemu uvedenie bankového účtu, na ktorý Vám budeme vracať peniaze za vrátený tovar (prosíme vo forme IBAN).

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie